Pro školy

Techambition obsahuje 200 vizuálních úkolů. Jak je můžete použít?

Pro samostatnou práci

Zapněte automatické nápovědy a vytěžíte nejvíce za samostatné práce. A nebo je vypněte a nechte studenty o jejich závěrech debatovat ve třídě.

Pro skupinovou výuku

Spolupráce je velmi efektivní. Nechte studenty pracovat společně, výsledky generované v reálném čase Vám pomohou řídit hodinu.

Během výkladu

Systém detekuje principy vhodné pro další vysvětlení. Také navrhne vizualizace, které vysvětlení osvěží.

Nasazení Techambition do výuky

Techambition je online aplikace, která funguje ve všech běžně používaných prohlížečích. Mobilních i desktopových. Nic neinstalujete ani neaktualizujete. Učitelé i studenti si jen vytvoří online své účty. Všichni uživatelé mohou Techambition využívat na libovolném počtu zařízení.

Správa výuky

Učitel může zadávat úkoly, kontrolovat výsledky a nebo se připravit na další hodinu na jakémkoliv zařízení připojeném k internetu, ať už se jedná o tablet, chytrý telefon nebo počítač.

Samostatná práce

Studenti mohou vypracovat své úkoly online na jakémkoliv tabletu, chytrém telefonu nebo počítači.

Spolupráce studentů

Počítač, projektor a internetové připojení plně dostačují i pro uspořádání některých skupinových aktivit ve třídě. Jedno zařízení na skupinu, třeba chytrý telefon studenta, zefektivní výuku a vygeneruje pro Vás více dat a výsledků.

Výklad

Také pro výklad podpořený vizualizacemi budete ve třídě potřebovat projektor, počítač a internet. Vizualizace jsou jsou responzivní a přizpůsobí se jakémukoliv rozlišení..

Zarezervujte si online schůzku s naším specialistou.

Zarezervujte si svůj termín

Zarezervovat

Vše vyvíjíme na základě vědeckých poznatků.

Techambition není jen nástroj, který Vám poskytne výsledky Vašich studentů a ušetří spoustu času. Především Vám pomůže zavést do výuky nové prvky a zaujmout studenty pro matematiku.

Zjistit více

Vytvořte si svůj účet

Pro učitele zdarma.

Začít
Close

Contact Us

Vestibulum id ligula porta felis euismod semper. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Maecenas mollis interdum!

Subscribe error, please review your email address.

Close

You're now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We'll get back to you soon!

Close