Hledáte někoho, kdo připraví
vaše děti na přijímačky?

Počítejte s námi!

✅ NAHRAZUJEME DRAHÉ DOUČOVÁNÍ 1 NA 1

Individuální doučování za desítky tisíc už není potřeba

✅ MOTIVUJEME K PRAVIDELNÉ PRÁCI

Přizpůsobujeme se studentovi a poskytujeme detailní reporting

✅ STOJÍ ZA NÁMI ODBORNÍCI

Pedagogická fakulta UK doporučuje Techambition

VYZKOUŠET
img description

JAK FUNGUJE APLIKACE OD TECHAMBITION?

Naše aplikace přináší zcela nový způsob přípravy na přijímačky, který kombinuje vhodné výukové metody s umělou inteligencí. Také poskytuje detailní přehled o tom, jak si Vaše dítě vede, tak abyste měli jistotu, že vše dobře dopadne.

img description

MATIKA
+
ČEŠTINA

img description

10 - 15 MIN
DENNĚ

img description

GARANCE
SPOKOJENOSTI

NENÍ POTŘEBA ŘEŠIT NIC JINÉHO

Aplikaci jsme vyvinuli speciálně pro komplexní a efektivní přípravu na přijímací zkoušku na SŠ. Obsahuje tedy veškerý potřebný obsah z matematiky i češtiny, který díky umělé inteligenci a automatickým nápovědám Vaše dítě pochopí, procvičí a zapamatuje si. Pokud bude potřeba, k dispozici je také výklad ve videu od známého učitele a YouTubera Marka Valáška a kdyby ani to nestačilo, zasáhnou naši doučovatelé.

APLIKACE RADÍ PODOBNĚ, JAKO DOUČOVATEL

Veškeré úlohy obsahují chytré nápovědy, které Vaše dítě navedou na správné řešení. Aplikace tak do velké míry supluje doučovatele. Když si Vaše dítě nebude vědět rady, aplikace mu poradí. Když udělá chybu, objeví se nápověda. Při počítání i řešení matematických slovních úloh si může ověřit jakoukoliv úvahu i krok výpočtu.

OBSAH SE PŘIZPŮSOBUJE INDIVIDUÁLNĚ

Každému jde něco jiného. Aplikace neustále vyhodnocuje jak Vaše dítě pracuje a podle potřeby řadí úlohy tak, aby se naučil(a) primárně to, v čem má mezery, nebo procvičil(a) to, co může brzy zapomenout. Díky tomu nebude ztrácet čas s ničím, co není potřeba.

10 - 15 minut ⏰ každý den

je efektivnější než hodina a půl jednou týdně!

Jednou týdně strávit hodinu na doučování a v mezičase to zase celé zapomenout? Jde to i lépe. Pravidelné procvičování každý den povede k více úlohám v čerstvé paměti.

VYUŽIJTE 5 DNÍ ZDARMA!

Ve verzi zdarma si můžete ZKUSIT VŠECHNY TYPY ÚLOH A NAJÍT SLABÁ MÍSTA. Aplikace bude každý den nabízet set úloh, které dítěti zaberou maximálně 10-15 minut. Na konci týdne dostanete report s vyhodnocením.

POČÍTAT TESTY NESTAČÍ

Nejdříve je důležité látku pochopit, pak si ji pořádně procvičit a zapamatovat a v poslední fázi příprav simulovat testy nanečisto.

img description
img description

APLIKACE VAŠE DÍTĚ MOTIVUJE 💪

Příprava na zkoušku může být nudná a stresující. Naše appka z ní udělá hru, která bude Vaše díte bavit! Bude sbírat body, lámat rekordy a zapojovat se do pravidelných výzev.

img description
img description

MŮŽETE SLEDOVAT JEJICH POKROK 📊

Aplikace bedlivě sleduje a poskytne přehledný souhrn statistik, díky kterému budete vědět, jak na tom Vaše dítě je. Všechna data aplikace dává do kontextu testů CERMATu, budete tak mít přesný přehled, kde je třeba zabrat.

img description
img description
img description

5 denní FREE TRIAL

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků + videokurz LearnTube (M + ČJ)

Bezplatná možnost vyzkoušet si všechny funkce a možnosti aplikace po dobu 5 dnů.

ZDARMA

ZAPOJIT SE
img description

Příprava na přijímačky na SŠ

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků

Aplikace Techambition Ti nabízí úplně všechny okruhy témat..., které se mohou objevit v přijímací zkoušce z matematiky i češtiny. Chytrá technologie nabízí příklady na míru, aby bylo obsáhnuto vše potřebné. V průběhu práce také napovídá, kdykoliv student udělá chybu, takže už nedojde k žádné frustraci, když student neví jak příklad řešit. Ke konci přípravy má k dispozici i několik cvičných testů. Po celou dobu je dostupný přehled o progresu studia a by si náhodou student nevěděl rady, může napsat do společného chatu na Discordu, nebo je možnost koupit doučovací hodinu s našimi lektory.

Číst více

3 490 Kč

TO CHCI
img description

Příprava na přijímačky na SŠ
+ videokurzy LearnTube

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků + videokurz LearnTube (M + ČJ)

V tomto balíčku najdeš vše, co v kompletní aplikaci od Techambition... a k tomu navíc obsáhlý videokurz k přijímačkám od Marka Valáška a Tomáše Ficzy! Videokurz obsahuje 22 hod videí, které od základů vysvětlují všechny okruhy témat. Pokud má student pocit, že má nedostatky v základech, videa se mu budou více než hodit. Videokurz je možné dokoupit i později.

Číst více

5 990 Kč

TO CHCI

PROČ ZROVNA TECHAMBITION?

  • Učit se dítě může kdykoliv

  • Pomůžeme mu držet potřebné tempo

  • Dostane nápovědu když bude potřeba

img description

💯 GARANCE SPOKOJENOSTI

V přípravě na přijímačky chceme být parťákem a záleží nám na vaší spokojenosti. Proto garantujeme, že v případě nespokojenosti do 5 dní vrátíme peníze bez udání důvodu.

A CO KDYŽ TO NEBUDE STAČIT?
POSKYTNEME MOŽNOST OSOBNÍHO DOUČOVÁNÍ!

Za 700 kč na hodinu je možné objednat si lektora, který bude díky datům z Techambition přesně vědět, na co se zaměřit a hodina s ním tak bude maximálně efektivní a přínosná.