Chceš se perfektně připravit na přijímačky na střední?

Počítej s námi!

🤑 NAŠE APPKA TI NAPOVÍ, KDYŽ SI NEVÍŠ RADY

💪 PROCVIČOVAT MŮŽEŠ KDYKOLIV A KDEKOLIV

🧑‍💻 POMŮŽE TI DOSTAT SE NA VYSNĚNOU ŠKOLU

JDU NA TO!
img description

Vyzkoušej si appku na 5 dní zdarma 🤩
a zjisti, jak aplikace funguje a s čím ti může pomoct!

Aplikace ti bude každý den nabízet set úloh, které ti zaberou maximálně 10-15 minut. Na konci verze zdarma dostaneš report s vyhodnocením, který ti ukáže, jak se zlepšuješ!

JAK TĚ PŘIPRAVÍ APPKA OD TECHAMBITION?

Aplikace od Techambition přináší skvělý způsob výuky, který kombinuje umělou inteligenci, vhodnou metodiku učení a poskytuje ti detailní přehled o tom, na čem nejvíc makat, aby vše dobře dopadlo!

img description

MATIKA
+
ČEŠTINA

img description

10 - 15 MIN
DENNĚ

img description

GARANCE
SPOKOJENOSTI

NIC JINÉHO UŽ POTŘEBOVAT NEBUDEŠ

Aplikaci jsme vyvinuli speciálně pro komplexní a efektivní přípravu na přijímací zkoušku na SŠ. Obsahuje tedy veškerý potřebný obsah z matiky i češtiny, který díky umělé inteligenci a automatickým nápovědám student pochopí, procviči a zapamatuje. Pokud bude potřeba, k dispozici je také výklad ve videu od známého učitele a YouTubera Marka Valáška a kdyby ani to nestačilo, zasáhnou naši doučovatelé.

PORADÍ TI, JAKO TVŮJ UČITEL

Veškeré úlohy obsahují chytré nápovědy, které studenta navedou na správné řešení. Aplikace tak do velké míry supluje doučovatele. Když si nebudeš vědět rady, aplikace ti poradí. Když uděláš chybu, objeví se nápověda. Při počítání i řešení slovních úloh si můžeš ověřit jakoukoliv úvahu i krok výpočtu!

PROCVIČÍ S TEBOU TO, V ČEM MÁŠ MEZERY

Každému jde něco jiného. Aplikace neustále vyhodnocuje jak pracuješ a podle potřeby řadí úlohy tak, aby ses naučil(a) primárně to, v čem máš mezery, nebo procvičil(a) to, co můžeš brzy zapomenout. Díky tomu nebudeš ztrácet čas s ničím, co není potřeba!

10 - 15 minut ⏰ každý den

je efektivnější než hodina a půl jednou týdně!

Každý týden se tahat na doučování a v mezičase to zase celé zapomenout? Jde to i lépe. Když tomu dáš pár minut svého času každý den, bude se ti učit mnohem lépe a více si toho zapamatuješ!

POČÍTAT TESTY TI STAČIT NEBUDE

Nejdříve je důležité látku pochopit, pak si ji pořádně procvičit a zapamatovat a v poslední fázi příprav si simulovat testy nanečisto.

img description
img description

APLIKACE TĚ MOTIVUJE 💪

Příprava na zkoušku může být nudná a stresující. Naše appka z toho ale dělá hru, která tě bude bavit! Kromě toho, že můžeš sbírat body. Za každodenní splnění úloh, ti sem tam pošleme mini challenge, která tě nakopne a něco nového naučí!

img description
img description

MŮŽEŠ SLEDOVAT SVŮJ POKROK 📊

Tvůj pokrok bude aplikace bedlivě sledovat a poskytne ti přehledný souhrn statistik, díky kterým budeš vědět, jak na tom jsi. Všechna data aplikace dává do kontextu testů CERMATu, budeš tak přesně vědět, kde zabrat.

img description
img description
img description

Přidáme tě do chatu s ostatními deváťáky!

Kromě všech funkcí uvnitř aplikace dostaneš přístup do skupiny Přijímačky 2023/2024 na Discordu. Zde budeš mít možnost položit jakékoliv dotazy a diskutovat s ostatními deváťáky.

img description

5 denní FREE TRIAL

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků + úvodní videa od LearnTube (M + ČJ)

Bezplatně si vyzkoušej všechny funkce a možnosti aplikace po dobu 5 dnů.

ZDARMA

ZAPOJIT SE
img description

Příprava na přijímačky na SŠ

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků

Aplikace Techambition Ti nabízí úplně všechny okruhy témat..., které se mohou objevit v přijímací zkoušce z matematiky i češtiny. Chytrá technologie ti nabízí příklady na míru, abys obsáhl(a) všechno potřebné. V průběhu práce ti také napovídá, kdykoliv uděláš chybu, takže už žádná frustrace když nevíš jak příklad řešit. Ke konci přípravy máš k dispozici i několik cvičných testů, aby tě u samotné zkoušky nic nepřekvapilo! Po celou dobu budeš mít přehled o progresu tvého studia a když si nebudeš vědět rady, můžeš napsat do společného chatu na Discordu, nebo si koupit doučovací hodinu s našimi lektory.

Číst více

3 490 Kč

TO CHCI
img description

Příprava na přijímačky na SŠ
+ videokurzy LearnTube

Nevyčerpatelný obsah k procvičování M + ČJ, pravidelné výzvy, chat na dotazy, podrobné statistiky výsledků + videokurz LearnTube (M + ČJ)

V tomto balíčku najdeš vše, co v kompletní aplikaci od Techambition... a k tomu navíc obsáhlý videokurz k přijímačkám od Marka Valáška a Tomáše Ficzy! Videokurz obsahuje 22 hod videí, které od základů vysvětlují všechny okruhy témat. Pokud cítíš, že máš nedostatky v základech, videa se ti budou více než hodit. Videokurz si můžeš dokoupit i v průběhu procvičování.

Číst více

5 990 Kč

TO CHCI

PROČ ZROVNA TECHAMBITION?

  • Počítáš kdykoliv můžeš

  • Pomůžeme ti držet tempo

  • Dostaneš nápovědu když bude potřeba

img description

💯 GARANCE SPOKOJENOSTI

V přípravě na přijímačky chceme být parťákem a záleží nám na vaší spokojenosti. Proto garantujeme, že v případě nespokojenosti do 5 dní vrátíme peníze bez udání důvodu.

A CO KDYŽ TO NEBUDE STAČIT?
POSKYTNEME MOŽNOST OSOBNÍHO DOUČOVÁNÍ!

Za 700 kč na hodinu je možné objednat si lektora, který bude díky datům z Techambition přesně vědět, na co se zaměřit a hodina s ním tak bude maximálně efektivní a přínosná.

NADCHLA TĚ APLIKACE NA PŘÍJÍMAČKY OD TECHAMBITION?

Zaregistruj se a POČÍTEJ S NÁMI, protože my tě v tom nenecháme!

ZAREGISTROVAT SE